Ogólnopolski  Turniej  Tańca  Towarzyskiego
ZATAŃCZ  Z  GWIAZDAMI  2012

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski  Turniej  Tańca  Towarzyskiego
ZATAŃCZ  Z  GWIAZDAMI  2012
Rędziny k/Częstochowy 15 września 2012r.
Organizator: KTT "ZORBA";  Stowarzyszenie Taneczne ZORBA
Prowadzenie: Arkadiusz Deierling
Muzyka: SPORT DANCER Konrad Mazurek - Kraków
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, B, Standard
14-15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
12-13, D, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              1
   2 ADIEL Kalisz                 2
   3 AKADEMIA TAŃCA Kluczbork     1
   4 AKSEL Rzeszów                2
   5 Boogie Bębło                 1
   6 CANTINERO Tomaszów Maz.      2
   7 Centrum Tańca FIESTA K-Ko    3
   8 DANCE CENTER Poznań          1
   9 ELITA Kraków                 1
  10 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    2
  11 FALLAWAY Opole               2
  12 FENIKS Białystok             2
  13 FORUM Zabrze                 2
  14 FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra     1
  15 FU AKCENT Będzin             2
  16 GRAND DANCE Częstochowa      1
  17 IDEA Kraków                  2
  18 IMPULS Chorzów               8
  19 JEDYNKA Łódź                 1
  20 KIEPURA Sosnowiec            6
  21 KLASA Tarnów                 5
  22 KLIMAT-DANCE Skarżysko-K.    1
  23 ŁDK Łódź                     5
  24 MARENGO Dąbrowa Górnicza     6
  25 MISTRAL Tarnowskie Góry      2
  26 M-TEAM Kraków                2
  27 MULTIDANCE Mysłowice         2
  28 NARCYZ Kraków                2
  29 NOWY STYL Bielsko-Biała      2
  30 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     1
  31 PERFECT DANCE Wrocław        1
  32 PIONIER Kłobuck              3
  33 PLĄS Kraków                  1
  34 POLECZKA Kraków              4
  35 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    6
  36 ROCKSTEP Radom               1
  37 RONDO Rybnik                 4
  38 RYTM Kraków                  1
  39 RYTM Żory                    5
  40 SKT AGH Kraków               1
  41 ST CIEPŁY Jaworzno           2
  42 ST DOBROWOLSCY Częstochow   12
  43 ST PIERZ Katowice            2
  44 STYL Kraków                  4
  45 SUKCES Jaworzno              1
  46 SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl    5
  47 SZYK Częstochowa             2
  48 ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom    1
  49 TICO Opoczno                 1
  50 WENA Kraków                  1
  51 ZORBA Mykanów               20
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski  Turniej  Tańca  Towarzyskiego
   ZATAŃCZ  Z  GWIAZDAMI  2012
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Rędziny k/Częstochowy 15 września 2012r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  13 Łyczba Piotr, Kostrzewa Aleksandra                 ST DOBROWOLSCY Częstochow                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  18 Sawicki Tymoteusz, Gospodarek Anna                 DANCE CENTER Poznań                       
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  33 Kurzaj Paweł, Kubatta Sandra                       Centrum Tańca FIESTA K-Ko                 
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  60 Jadczak Jakub, Wręczycka Ewelina                   PIONIER Kłobuck                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Latin
  60 Jadczak Jakub, Wręczycka Ewelina                   PIONIER Kłobuck                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Standard
  13 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela               ZORBA Mykanów                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 B w stylu: Latin
  13 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela               ZORBA Mykanów                             
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Kowalczyk Mateusz, Dederko Magdalena             ST DOBROWOLSCY Częstochow              30.0  0  53.0  0         1/   4
  25         2 Świątek Aleksander, Biskup Roksana               ST DOBROWOLSCY Częstochow               5.0  0  22.0  0         2/   4
  24         3 Kita Patryk, Dobrakowska Maja                    MULTIDANCE Mysłowice                   15.0  0  26.0  0         3/   4
  23         4 Stefański Tomasz, Śliwka Urszula                 FU AKCENT Będzin                       22.0  0  27.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             S             CH            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  23 442444343 4.0 434444444 4.0 444444344 4.0 442434422 4.0 442324222 2.0 242242422 2.0   20.0    4
  24 333232424 3.0 343332313 3.0 333323433 3.0 333311233 2.0 334442343 4.0 434433244 4.0   19.0    3
  25 224323232 2.0 212223232 2.0 212232212 2.0 224243344 3.0 223233434 3.0 323324333 3.0   15.0    2
  26 111111111 1.0 121111121 1.0 121111121 1.0 111122111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Falkowski Mikołaj, Andrzejczak Kornelia          FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra               66.0  2  92.0  3         1/   7
   7         2 Sami Gerard, Lassak Wiktoria                     M-TEAM Kraków                          74.0  3  94.0  4         2/   7
   5         3 Kasprzyk Adrian, Meń Julia                       KLASA Tarnów                           55.0  2  69.0  3         3/   7
   2         4 Kowalski Miłosz, Sadziak Wiktoria                ZORBA Mykanów                          23.0  0  31.0  0         4/   7
   6         5 Królikiewicz Hubert, Dobińska Maja               ŁDK Łódź                              155.0  2 162.0  2         5/   7
   4         6 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna           MULTIDANCE Mysłowice                   16.0  0  22.0  0         6/   7
   1         7 Wręczycki Przemysław, Kaszper Ada                GRAND DANCE Częstochowa                 6.0  0  11.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            WW            Q             S             CH            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 173767774 7.0 246665565 6.0 256377677 7.0 772573577 7.0 774673477 7.0 776553576 6.0   40.0    7
   2 347336667 6.0 322234756 2.0 325436765 5.0 334227756 4.0 327437765 5.0 327437767 7.0   29.0    4
   3 414513231 2.0 413113121 1.0 412611113 1.0 213611211 1.0 212321111 1.0 111221211 1.0    7.0    1
   4 732642425 3.0 767572643 7.0 763764544 6.0 441765665 6.0 443745656 4.0 543645655 4.0   30.0    6
   5 666121543 4.0 655351472 5.0 647122452 3.0 525332123 2.0 531252233 3.0 232362133 2.0   19.0    3
   6 525454156 5.0 534427237 4.0 534555236 4.0 657456444 5.0 656566344 6.0 655776344 5.0   29.0    5
   7 251275312 1.0 171746314 3.0 171243321 2.0 166144332 3.0 165114522 2.0 464114422 3.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Łyczba Piotr, Kostrzewa Aleksandra               ST DOBROWOLSCY Częstochow             127.0  3 155.0  4         1/   9
  11         2 Szczepanek Aleksander, Darowska Katarzyna        ST PIERZ Katowice                      11.0  0  33.0  1         2/   9
  10         3 Pawlik Michał, Cimała Anna                       FORUM Zabrze                           53.0  0  69.0  1         3/   9
  16         4 Rykała Wojciech, Kwiatkowska Aleksandra          MARENGO Dąbrowa Górnicza               35.5  0  45.5  0         4/   9
  15         5 Abramczyk Tomasz, Sutor Marta                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna               9.0  0  18.0  0         5/   9
  12         6 Warzocha Kamil, Siulińska Magdalena              MARENGO Dąbrowa Górnicza               24.0  0  32.0  0         6/   9
  14         7 Wolski Wojciech, Wolska Karolina                 ŁDK Łódź                               22.0  0  29.0  0         7/   9
  17       8-9 Gęgotek Damian, Jajkiewicz Natalia               Boogie Bębło                           31.0  0  36.0  0       8-9/   9
  18       8-9 Sawicki Tymoteusz, Gospodarek Anna               DANCE CENTER Poznań                   145.0  5 150.0  5       8-9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            S            CH           R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8   X X  X   3 XXXX X X   6 XXXXXXXX   8 XXX  XXXX  7 X XXXX XX  7 X   XXXXX  6    52       3-5
  11 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX XX X   5  XX XX     4  X XXXXXX  7    60         2
  12 XX XXX  X  6 XXXXX   X  6 XXXXX X    6 XXXXX X X  7  XXX X X   5  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7  XXXXXXX   7    52       3-5
  13 X XXXXXXX  8  X  XXXX   5 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    65         1
  14 XX   XX X  5 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7    X XXXX  5  X    X X  3 XX X XX X  6 X  X  X X  4  X         1    40          
  15 XXXX   XX  6 X XXXX XX  7 XXXX X XX  7 XXXXXX XX  8 X    X     2 X  X    X  3 XXX X  X   5 X X     X  3    41         6
  16  XXXXXXX   7 XXXX XXXX  8 XX  XX     4 X XXXX X   6 X XXX  XX  6 X XXX XXX  7 XX X  XXX  6 XXXXX XXX  8    52       3-5
  17      XX    2            0      XX X  3 XX    X X  4 X XXXXX X  7 X XXXX     5 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7    35          
  18  XXXX  X   5    X  X    2 X  XX XXX  6     X X    2  X  X XXX  5  X  X XX   4  X X XXX   5 XXXX X X   6    35          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             S             CH            R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10 335325556 5.0 224565356 5.0 421656466 5.0 331366556 5.0 331524225 2.0 511622124 2.0 511642333 2.0 511332224 2.0   28.0    3
                                                                              R                                      
  11 126233425 3.0 316213515 2.0 115222513 2.0 116142323 2.0 515432344 4.0 423433333 3.0 424323224 3.0 424443442 4.0   23.0    2
  12 663656664 6.0 663636663 6.0 564533245 4.0 565634464 6.0 666646666 6.0 664555665 6.0 655436666 6.0 656624566 6.0   46.0    6
  13 254511111 1.0 155421121 1.0 252411121 1.0 253511112 1.0 152111111 1.0 142111212 1.0 142111112 1.0 132111111 1.0    8.0    1
  15 442444343 4.0 441354242 4.0 333144352 3.0 422225245 3.0 244353553 5.0 256344556 5.0 266565555 5.0 365566655 5.0   34.0    5
  16 511162232 2.0 532142434 3.0 646365634 6.0 644453631 4.0 423265432 3.0 335266441 4.0 333254441 4.0 243255333 3.0   29.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Nowak Paweł, Kmiołek Izabela                     MISTRAL Tarnowskie Góry               124.5  0 157.5  1         1/  14
  40         2 Nabiałczyk Dawid, Włodarczyk Katarzyna           ZORBA Mykanów                         155.5  0 182.5  1         2/  14
  33         3 Kurzaj Paweł, Kubatta Sandra                     Centrum Tańca FIESTA K-Ko             334.0  4 355.0  5         3/  14
  36         4 Trząski Piotr, Kaniowska Magdalena               MARENGO Dąbrowa Górnicza              274.0  4 289.0  4         4/  14
  42         5 Stoczko Konrad, Błach Marta                      SKT AGH Kraków                        121.8  1 135.8  1         5/  14
  37         6 Bednarski Łukasz, Szyja Katarzyna                MARENGO Dąbrowa Górnicza               71.0  0  84.0  0         6/  14
  38         7 Kołodziej Dawid, Pietranek Monika                ST PIERZ Katowice                      71.0  2  83.0  2         7/  14
  34         8 Czarnowski Aleksander, Zydorczak Agata           PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice              140.9  0 151.9  0         8/  14
  31         9 Mazur Piotr, Pietrzyk Klaudia                    TICO Opoczno                            0.0  0  10.0  0         9/  14
  32        10 Kurzeja Adrian, Kraus Kinga                      ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom              19.0  0  28.0  0        10/  14
  30        11 Ruszkiewicz Jakub, Wasiak Patrycja               CANTINERO Tomaszów Maz.                28.0  0  36.0  0        11/  14
  43        12 Tkocz Bartłomiej, Kijak Martyna                  FORUM Zabrze                           35.0  0  42.0  0        12/  14
  39        13 Siekański Krzysztof, Perek Monika                RYTM Kraków                            18.0  0  24.0  0        13/  14
  44        14 Brynkiewicz Rafał, Brynkiewicz Patrycja          CANTINERO Tomaszów Maz.                12.0  0  17.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            S            CH           R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30     X      1            0            0      X  X  2 X X XX     4 X X XX XX  6  X  XXXX   5   X XX X   4    22          
  31  XXXXX XX  7  XX X      3     X XXX  4     X      1            0   X XX     3   X X   X  3 X   X  X   3    24          
  32 XX    XXX  5 XX  X XXX  6  X  X      2  X  X X    3      X  X  2   X  XX X  4       X    1            0    23          
  33  X X  XXX  5  XX  XXXX  6   X   XX   3  XXXXXXX   7 XXX   XX   5 XXX X XXX  7 XX X  XX   5  XXX  XXX  6    44       3-4
  34   X   XX   3 X X  X X   4 XXX  X X   5  XX   X X  4   X   X    2       X    1      XX    2 X X  XX X  5    26          
  36 XXXXXXXX   8    XX XX   4    XX XXX  5 XX XX  XX  6 X XXXX XX  7  XXXXXX    6 XXX    X   4  X    XXX  4    44       3-4
  37 X XX  X    4 X  X  X    3 XX X  X    4 X XX  X    4 XXXX XXXX  8 XX X   X   4  XXX  X X  5  XXX  XX   5    37       6-7
  38  XX X      3 X XXXX  X  6 X XXX  XX  6   XX X X   4  X  XX     3 X X XXX X  6 X XXXX     5 X  XXX     4    37       6-7
  39    XXX  X  4      X     1      X  X  2      XX    2    X       1  X         1  X   X     2      X     1    14          
  40 X XXX   X  5 XX XXXX X  7 XX XXX XX  7 XXXXXX XX  8 XX XX XXX  7 X  X   XX  4 X  XX  XX  5   XXX   X  4    47         2
  41 X    XX    3 XXXXX XX   7 XXXXXXX    7 X   X XX   4 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    53         1
  42 XX   X  X  4  XXX    X  4 XXXX XX X  7 XX X    X  4  XXXX XXX  7    X   XX  3    X X XX  4 XX X  X X  5    38         5
  43      X X   2      X XX  3   X  X     2 X X  X XX  5            0            0   X X   X  3     XX     2    17          
  44            0            0            0            0            0  X X       2 X       X  2 XX         2     6          
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             S             CH            R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 614566234 4.0 615656242 4.0 222251216 1.0 123562212 1.0 534756263 6.0 534635243 3.0 734653365 6.0 744343251 3.0   28.0    3
  36 223251515 2.0 222441427 1.0 316332524 3.0 312434625 4.0 252642555 5.0 452452655 5.0 452542724 3.0 353762516 5.0   28.0    4
  37 377777366 7.0 377377366 7.0 677467463 7.0 777677467 7.0 427465144 4.0 217276166 6.0 216366146 4.0 225676165 6.0   48.0    6
  38 762444777 6.0 754562775 6.0 753744675 5.0 654751576 6.0 766537777 7.0 765747777 7.0 565727677 7.0 576537777 7.0   51.0    7
  40 535323441 3.0 133214531 2.0 145513331 2.0 246113341 2.0 375214622 2.0 176323312 2.0 377414233 2.0 467425643 4.0   19.0    2
  41 141112153 1.0 441125153 3.0 431125157 4.0 431225154 3.0 111121316 1.0 321111524 1.0 121131412 1.0 111111324 1.0   15.0    1
  42 456635622 5.0 566733614 5.0 564676742 6.0 565346733 5.0 643373431 3.0 643564431 4.0 643275551 5.0 632254432 2.0   35.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Balcerzyk Szymon, Słabowska Klaudia              ADIEL Kalisz                          161.0  3 188.0  4         1/   8
  60         2 Jadczak Jakub, Wręczycka Ewelina                 PIONIER Kłobuck                       187.0  5 208.0  6         2/   8
  61         3 Wietek Maciej, Szczypka Natalia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna              35.0  1  50.0  2         3/   8
  62         4 Motyl Jakub, Sitak Joanna                        SZYK Częstochowa                       12.0  0  21.0  0         4/   8
  65         5 Chudzik Wiktor, Czerczak Karolina                ŁDK Łódź                                0.0  0   8.0  0         5/   8
  66         6 Suchy Szymon, Kula Zuzanna                       POLECZKA Kraków                        18.0  0  25.0  0         6/   8
  67         7 Maciąg Piotr, Półtorak Karolina                  POLECZKA Kraków                         6.0  0  12.0  0         7/   8
  63         8 Srebro Jakub, Kawa Klaudia                       KLASA Tarnów                            0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  60  X XXXX X  6 XXX XXX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8    37         4
  61 X X X XXX  6 X XXX XX   6 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7 X  XX XXX  6    33         6
  62 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXX    XX  5 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    38         3
  63  X   X X   3  XXXXX XX  7  XX XX X   5  XX  X X   4  XXX   X   4    23          
  64 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7    40         1
  65 XXXXXX XX  8  X XXX XX  6  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7  XXXXXXX   7    36         5
  66 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XX XX XXX  7 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9    39         2
  67 X XX  X X  5 X XX  X    4 X XXXXX    6 X  X XX    4 X  X XX X  5    24          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  60 514316152 2.0 624216361 2.0 511111151 1.0 632213251 1.0 623114162 2.0    8.0    2
  61 165624225 5.0 145424225 3.0 153532324 3.0 155326123 2.0 256346326 5.0   18.0    3
  62 453232536 3.0 452343436 4.0 645244565 5.0 464142444 4.0 444232634 3.0   19.0    4
  64 321161313 1.0 211162113 1.0 322365212 2.0 313465315 3.0 112455213 1.0    8.0    1
  65 632553664 6.0 533551544 5.0 434453436 4.0 521551636 6.0 531661445 4.0   25.0    5
  66 246445441 4.0 366635652 6.0 266626643 6.0 246634562 5.0 365523551 6.0   27.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Balcerzyk Szymon, Słabowska Klaudia              ADIEL Kalisz                          119.0  1 146.0  2         1/   8
  60         2 Jadczak Jakub, Wręczycka Ewelina                 PIONIER Kłobuck                       197.0  6 218.0  7         2/   8
  66         3 Suchy Szymon, Kula Zuzanna                       POLECZKA Kraków                        27.0  0  42.0  1         3/   8
  67         4 Maciąg Piotr, Półtorak Karolina                  POLECZKA Kraków                         5.0  0  14.0  0         4/   8
  63         5 Srebro Jakub, Kawa Klaudia                       KLASA Tarnów                            0.0  0   8.0  0         5/   8
  61         6 Wietek Maciej, Szczypka Natalia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna              26.0  0  33.0  0         6/   8
  62         7 Motyl Jakub, Sitak Joanna                        SZYK Częstochowa                       14.0  0  20.0  0         7/   8
  65         8 Chudzik Wiktor, Czerczak Karolina                ŁDK Łódź                                0.0  0   5.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  60 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    44         1
  61 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
  62   XXXXXX   6 X   XXX X  5   X XXX X  5  X  XXX X  5 XXX X   X  5    26          
  63 XXX XXXX   7  XXXXX X   6 XXXXXXXX   8 XX XXX XX  7     XXX X  4    32         5
  64 XXXX XXXX  8 XX X X XX  6 XXXX r X   5 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9    35         4
  65  X   X  X  3  XX  XX    4  XX  X  X  4  XX   XX   4  XXX   X   4    19          
  66 XXXXX  XX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         3
  67 X  XXXX X  6 X XXX XXX  7 X  XX XXX  6 X XX XX    5 X  X XXX   5    29         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  60 251111213 1.0 553311314 2.0 554221321 2.0 553621514 5.0 253111414 1.0   11.0    2
  61 545343322 4.0 345243253 4.0 346565263 6.0 345455163 6.0 545256361 5.0   25.0    6
  63 614524665 5.0 614624542 5.0 613414636 4.0 616114635 4.0 616624656 6.0   24.0    5
  64 322652134 3.0 122552126 1.0 222642115 1.0 221346326 2.0 331532143 3.0   10.0    1
  66 133235451 2.0 231435461 3.0 131336552 3.0 132533252 1.0 122345522 2.0   11.0    3
  67 466466546 6.0 466166635 6.0 465153444 5.0 464262441 3.0 464463235 4.0   24.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Rykowski Jakub, Przydział Katarzyna              AKSEL Rzeszów                         231.5  0 264.5  1         1/  14
  81         2 Głazowski Bartłomiej, Golicz Ewa                 RONDO Rybnik                          419.5  3 446.5  4         2/  14
  84         3 Lechowski Mateusz, Popczyk Kamila                ST DOBROWOLSCY Częstochow              87.5  0 108.5  1         3/  14
  92         4 Sobieraj Paweł, Wieczorkiewicz Alicja            JEDYNKA Łódź                          213.0  5 228.0  5         4/  14
  82         5 Federowicz Maciej, Krzymień Angelika             KIEPURA Sosnowiec                     431.0  4 445.0  4         5/  14
  91         6 Wójcik Szymon, Mikołajska Zofia                  IMPULS Chorzów                        152.0  3 165.0  3         6/  14
  90         7 Samulski Krystian, Migas Barbara                 PERFECT DANCE Wrocław                 181.0  3 193.0  3         7/  14
  86         8 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             290.0  3 301.0  3         8/  14
  83      9-10 Biel Kamil, Główka Justyna                       NOWY STYL Bielsko-Biała                14.0  0  23.0  0      9-10/  14
  87      9-10 Salwa Piotr, Kozub Anna                          KLASA Tarnów                          456.0  3 465.0  3      9-10/  14
  89        11 Wawrzak Wiktor, Lisińska Paulina                 ZORBA Mykanów                         203.8  0 211.8  0        11/  14
  85        12 Dłubała Wojciech, Cierpiał Klaudia               ST DOBROWOLSCY Częstochow              11.5  0  18.5  0        12/  14
  93        13 Pierzchała Krzysztof, Syncerz Martyna            SUKCES Jaworzno                       112.0  0 118.0  0        13/  14
  88        14 Bajerski Paweł, Abram Agnieszka                  NARCYZ Kraków                          52.0  0  57.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  80 XXXXXXX    7 XXXX   X   5 XXXXXXXX   8 XX  XXXX   6 XXXXX XXX  8    34         3
  81  XXXXX XX  7   XXXXXXX  7 XXXXXX XX  8 X XXXX XX  7 X XXXX XX  7    36         1
  82  XX X   X  4  XXX  X X  5  X  XXX X  5  X  X X X  4  X    X X  3    21         5
  83 XXX X      4 X  XX      3 X XX       3 X  X    X  3   X     X  2    15          
  84  X XX X    4  X XXX XX  6 XX XX  X   5  X  XXXXX  6 XX XXXXXX  8    29         4
  85   X   X X  3       X    1   X X      2   X   X    2  X         1     9          
  86      XX X  3   X  XX X  4    X  X X  3  XX   X    3   XX  X    3    16          
  87 X  X       2 XXX  X     4 X    XX    3 X  X X     3 X X X      3    15          
  88            0  X         1            0    X       1      X     1     3          
  89 X      X   2     X      1    XX      2 X X X      3 X XXX      4    12          
  90    X  XXX  4 X   X  X   3  XX    XX  4   X    XX  3      X XX  3    17          
  91 X    X X   3 X  X XXXX  6      XXXX  4  X   X X   3  X   XXX   4    20         6
  92 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX  X XX  6 XX XXXXXX  8 XX   XXX   5    35         2
  93    X X X   3            0       X    1   XX       2    XX      2     8          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  80 313133611 2.0 212133511 1.0 211152212 1.0 211342313 1.0 111142212 1.0    6.0    1
  81 161212542 1.0 161512665 6.0 162314661 3.0 162214561 2.0 262233661 2.0   14.0    2
  82 624346354 5.0 644646246 4.0 656435445 5.0 653135442 5.0 653315446 5.0   24.0    5
  84 535524123 4.0 436324322 3.0 433223123 2.0 425423226 3.0 325524325 3.0   15.0    3
  91 456455466 6.0 525265454 5.0 524566556 6.0 536666654 6.0 536456553 6.0   29.0    6
  92 242661235 3.0 353451133 2.0 345641334 4.0 344551135 4.0 444661134 4.0   17.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Federowicz Maciej, Krzymień Angelika             KIEPURA Sosnowiec                     373.0  2 402.0  3         1/  10
  91         2 Wójcik Szymon, Mikołajska Zofia                  IMPULS Chorzów                        114.0  2 137.0  3         2/  10
  94         3 Caban Jacek, Musiał Klaudia                      ST DOBROWOLSCY Częstochow             352.0  4 369.0  5         3/  10
  87         4 Salwa Piotr, Kozub Anna                          KLASA Tarnów                          339.0  5 350.0  5         4/  10
  95         5 Franc Mateusz, Galewicz Agnieszka                ZORBA Mykanów                         271.5  2 281.5  2         5/  10
  96         6 Błaszczyk Wojciech, Grząba Aleksandra            ST DOBROWOLSCY Częstochow             282.0  5 291.0  5         6/  10
  83       7-8 Biel Kamil, Główka Justyna                       NOWY STYL Bielsko-Biała               206.0  0 213.0  0       7-8/  10
  86       7-8 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             192.0  0 199.0  0       7-8/  10
  84         9 Lechowski Mateusz, Popczyk Kamila                ST DOBROWOLSCY Częstochow              58.5  0  64.5  0         9/  10
  88        10 Bajerski Paweł, Abram Agnieszka                  NARCYZ Kraków                          43.0  0  48.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  82 XXXXXXXX   8  XXXX XXX  7 XXX X XXX  7  XX XXXXX  7  XXXX XXX  7    36         2
  83 X  XXXX    5 X   XXX X  5 X XXXX  X  6 X X     X  3 X XX    X  4    23          
  84  X  X XXX  5    XX XX   4     X X    2 X X X XX   5     X  X   2    18          
  86   XX    X  3 XX X X  X  5   XX  XX   4   XXXXX    5 XX X XXX   6    23          
  87 XXXXXXXXX  9 XXX XX XX  7 XX  XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    39         1
  88         X  1    X    X  2   XX       2    X X     2   XXXX  X  5    12          
  91 X XX X XX  6  XXXXXXXX  8  X XXXXXX  7 XX X X X   5 XX XXXXXX  8    34       3-4
  94 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXX XXXX   7  X XX  XX  5 XXX X XXX  7    34       3-4
  95 XX  X X    4 X XX  XX   5 XX X X XX  6 XX X XXXX  7 X  X XX    4    26         5
  96  XXX X X   5 XXX  X     4 XXXX X  X  6 XXXXX X X  7  XX  X     3    25         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  82 433413135 2.0 331222344 1.0 432522443 3.0 541321331 2.0 341222222 1.0    9.0    1
  87 611636512 3.0 616646513 6.0 216666312 2.0 116246515 4.0 616656511 6.0   21.0    4
  91 345142343 4.0 444113231 2.0 543113231 1.0 423112142 1.0 434113144 2.0   10.0    2
  94 526224221 1.0 525535122 3.0 624435125 4.0 634435224 3.0 523344336 3.0   14.0    3
  95 154355466 5.0 163464466 4.0 155254554 6.0 255564463 5.0 165435455 4.0   24.0    5
  96 262561654 6.0 252351655 5.0 361341666 5.0 362653656 6.0 252561663 5.0   27.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela             ZORBA Mykanów                         344.0  7 369.0  8         1/   6
  10         2 Domiter Hubert, Pyrz Ewelina                     PRESTIGE MOK Mszana Dolna             105.0  1 124.0  2         2/   6
  11         3 Stachjuk Paweł, Mularczyk Julia                  FENIKS Białystok                      205.0  5 218.0  6         3/   6
  12         4 Bożek Sebastian, Gaj Paulina                     ZORBA Mykanów                          34.5  0  41.5  0         4/   6
  14         5 Kowalczyk Konrad, Sosnecka Sandra                ZORBA Mykanów                         108.5  3 114.5  3         5/   6
  15         6 Bronowski Karol, Wąsacz Karolina                 M-TEAM Kraków                           6.0  0  11.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  10 224215422 2.0 124325434 2.0 122225213 2.0 121325423 2.0 232325224 2.0   10.0    2
  11 655353334 5.0 556252223 3.0 533642434 3.0 533252334 3.0 524243433 3.0   17.0    3
  12 446434266 3.0 433664355 5.0 444553355 4.0 346444256 4.0 445564355 5.0   21.0    4
  13 111121111 1.0 211111111 1.0 211111121 1.0 212111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
  14 332542555 4.0 342443662 4.0 355364546 5.0 454563545 5.0 353452546 4.0   22.0    5
  15 563666643 6.0 665536546 6.0 666436662 6.0 665636662 6.0 666636662 6.0   30.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela             ZORBA Mykanów                         325.0  7 349.0  8         1/   5
  14         2 Kowalczyk Konrad, Sosnecka Sandra                ZORBA Mykanów                         105.0  3 123.0  4         2/   5
  11         3 Stachjuk Paweł, Mularczyk Julia                  FENIKS Białystok                        0.0  0  12.0  1         3/   5
  12         4 Bożek Sebastian, Gaj Paulina                     ZORBA Mykanów                          25.0  0  31.0  0         4/   5
  16         5 Korżak Michał, Jelonkiewicz Ada                  KIEPURA Sosnowiec                       7.0  0  12.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  11 444533555 5.0 434444533 3.0 524343534 3.0 334343555 3.0 534543343 3.0   17.0    3
  12 335344244 3.0 355335355 5.0 445534153 4.0 455435344 5.0 355434454 4.0   21.0    4
  13 211121111 1.0 212111112 1.0 211111211 1.0 211111112 1.0 211111111 1.0    5.0    1
  14 122212322 2.0 121222221 2.0 132222322 2.0 122222221 2.0 122222222 2.0   10.0    2
  16 553455433 4.0 543553444 4.0 353455445 5.0 543554433 4.0 443355535 5.0   22.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Grzesiak Jakub, Generowicz Natalia               STYL Kraków                           264.0  3 292.0  4         1/   9
  20         2 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             257.0  2 279.0  3         2/   9
  22         3 Pasternak Sebastian, Bandelewicz Magdalena       SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl               0.0  0  16.0  1         3/   9
  23         4 Franc Mateusz, Galewicz Agnieszka                ZORBA Mykanów                          49.0  0  59.0  0         4/   9
  24         5 Dawid Konrad, Hubicka Anna                       ZORBA Mykanów                         300.0  5 309.0  5         5/   9
  26         6 Rządkowski Kamil, Markiewicz Paulina             ST DOBROWOLSCY Częstochow             101.0  1 109.0  1         6/   9
  21         7 Fogel Mateusz, Pawlak Maja                       IMPULS Chorzów                         66.0  0  73.0  0         7/   9
  28         8 Doniec Paweł, Antos Aleksandra                   STYL Kraków                            16.0  0  22.0  0         8/   9
  25         9 Caban Jacek, Musiał Klaudia                      ST DOBROWOLSCY Częstochow              72.0  0  77.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  20 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43         1
  21 X  XX      3 XX X       3 XXXX       4  XX     X  3 XXXXXXX X  8    21          
  22 XXXX   X   5 XXXXX XXX  8  XXX XX X  6 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8    35         5
  23 X  X XX    4 X XX X  X  5 X   X XXX  5 X XXXX     5 X X     X  3    22         6
  24 X X XXXXX  7  XXXXXXXX  8 XXX XXX X  7 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9    38         3
  25  XX   XXX  5  X    XXX  4   X    X   2  X    XX   3       XX   2    16          
  26  X XXX XX  6 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXX X   6    36         4
  27 XXXXXXXXX  9  XX XXX    5 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    39         2
  28  XX XXX X  6 X   XX XX  5  X XXX X   5     XX  X  3   X        1    20          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  20 132323414 2.0 133412625 2.0 134322325 2.0 131232334 2.0 132332332 2.0   10.0    2
  22 516256235 5.0 515346131 3.0 616445244 4.0 615346225 4.0 614446244 3.0   19.0    3
  23 463664563 6.0 462563454 5.0 461564552 5.0 464464461 3.0 461253551 4.0   23.0    4
  24 354515356 4.0 351225366 4.0 352616466 6.0 352615556 5.0 353515466 5.0   24.0    5
  26 645442621 3.0 646654543 6.0 543253631 3.0 546553642 6.0 546664625 6.0   24.0    6
  27 221131142 1.0 224131212 1.0 225131113 1.0 223121113 1.0 225121113 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I         Kraków               
A       Biały                     Janusz          I         Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard         I         Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria           I         Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara         I         Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz     I         Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta         II        Gliwice              
H       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław       I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota          I         Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 Wójcik Michał, Paprocka Anna                     WENA Kraków                           242.8  1 275.8  2         1/  14
  31         2 Estellez Gustavo, Warzyńska Angelika             SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl             264.0  1 291.0  2         2/  14
  37         3 Rykowski Jakub, Przydział Katarzyna              AKSEL Rzeszów                          66.5  0  87.5  1         3/  14
  29         4 Lizurej Tomasz, Gizler Kamila                    A+S Częstochowa                       174.0  1 189.0  1         4/  14
  28         5 Doniec Paweł, Antos Aleksandra                   STYL Kraków                            87.0  1 101.0  1         5/  14
  34         6 Barakowski Michał, Gwóźdź Kamila                 MISTRAL Tarnowskie Góry               423.0  6 436.0  6         6/  14
  38         7 Brzeziński Przemysław, Lewandowska Samanta       SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl              23.0  0  35.0  0         7/  14
  30         8 Skowroński Maciej, Słabiak Sylwia                MARENGO Dąbrowa Górnicza               29.0  0  40.0  0         8/  14
  20      9-10 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             202.0  1 211.0  1      9-10/  14
  35      9-10 Kapitan Cyprian, Lewandowska Monika              IMPULS Chorzów                         61.0  0  70.0  0      9-10/  14
  21     11-12 Fogel Mateusz, Pawlak Maja                       IMPULS Chorzów                        169.0  2 176.0  2     11-12/  14
  27     11-12 Grzesiak Jakub, Generowicz Natalia               STYL Kraków                           112.0  0 119.0  0     11-12/  14
  33        13 Wawrzak Wiktor, Lisińska Paulina                 ZORBA Mykanów                         149.0  1 155.0  1        13/  14
  32        14 Bella Cezary, Jurczyńska Izabela                 ZORBA Mykanów                          12.0  0  17.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  20 X X        2 X   X X    3 X     X    2 X   XXX    4 X   X      2    13          
  21      X     1     X   X  2     XX  X  3 X   XXX    4     XX     2    12          
  27    X  X    2     X XX   3 X     XX   3       XX   2       XX   2    12          
  28  X  X  XX  4     X XXX  4   X XX XX  5   X XX XX  5  X XXXXX   6    24       6-7
  29 XXXX X  X  6 XXXX X     5 XXXX  X X  6 XXX   X X  5   X  XXXX  5    27         4
  30    X XXX   4  XX  XX    4 XX X XXX   6  X X X     3  X         1    18          
  31  X  XXXX   5   XX XXX   5 X XX XXXX  7    XX XX   4 XXXX XX X  7    28       2-3
  32        XX  2 X  X    X  3            0 X          1            0     6          
  33       X    1 XXX        3     X      1            0 X  X       2     7          
  34 XXXXXX XX  8  X X X XX  5  XXX       3  XXX  X X  5 XXXX  XXX  7    28       2-3
  35  XX   X    3  X      X  2  XX        2  XX     X  3  X  X   X  3    13          
  36 X XXXXX    6 X XX XX X  6  XXXXXXXX  8 XXXX X XX  7 X X  XXX   5    32         1
  37 XX XX   X  5 XX XX  X   5 XX  X      3 XXXXX  XX  7 XXXXX   X  6    26         5
  38 X X X  XX  5   X XX X   4    XXX XX  5    XXX X   4   XXXX XX  6    24       6-7
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  28 647712632 5.0 637713533 4.0 637612642 5.0 647712652 6.0 537742342 4.0   24.0    5
  29 352245463 4.0 354566456 6.0 253226215 1.0 454546263 5.0 455616163 6.0   22.0    4
  31 424153214 1.0 422355311 2.0 421354323 2.0 311453315 2.0 712563274 5.0   12.0    2
  34 515377571 6.0 515177672 7.0 516177471 6.0 525177441 4.0 323177631 1.0   24.0    6
  36 171461147 3.0 271441125 1.0 362761136 3.0 262661124 1.0 261451425 2.5   10.5    1
  37 233636356 2.0 143632267 3.0 144543554 4.0 133234537 3.0 144225516 2.5   14.5    3
  38 766524725 7.0 766224744 5.0 775435767 7.0 776325776 7.0 676334757 7.0   33.0    7
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria                     Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
H       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Kula Wojciech, Kempińska Natalia                 IMPULS Chorzów                         55.8  1  84.8  2         1/  10
  72         2 Koścień Dawid, Malecha Aleksandra                ST DOBROWOLSCY Częstochow             130.1  1 153.1  2         2/  10
  71         3 Krzewski Artur, Domańska Patrycja                ŁDK Łódź                               46.0  0  63.0  1         3/  10
  79         4 Dudek Kamil, Spirytulska Alicja                  ELITA Kraków                          125.8  1 136.8  1         4/  10
  76         5 Zięba Mateusz, Kulig Karolina                    ST CIEPŁY Jaworzno                    130.0  4 140.0  4         5/  10
  78         6 Ziuziański Aleksander, Wardyń Sylwia             MARENGO Dąbrowa Górnicza               75.5  0  84.5  0         6/  10
  77         7 Zając Paweł, Madej Gabriela                      ST CIEPŁY Jaworzno                    220.0  0 228.0  0         7/  10
  70         8 Gołąb Artur, Janik Natalia                       SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl              57.0  1  64.0  1         8/  10
  75         9 Gołąb Robert, Kaczorowska Melania                SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl              48.0  0  54.0  0         9/  10
  74        10 Zawadzki Daniel, Zaleska Natalia                 RYTM Żory                              48.5  0  53.5  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            S            CH           R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70 X   X   X  3     XX  X  3    X   XX  3 XXXX  XXX  7   XXX XXX  6  X     X   2  XXX  XX   5            0    29          
  71 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXXX  7 XX  XX XX  6  X X  XXX  5  X XX  XX  5  XX XX XX  6 XXX   X X  5    52         5
  72 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXX XXX    6 X XXXX     5 X  XXXXX   6 X  XXX X   5    54         3
  73 XXX XX X   6 XXX  XX    5 XXXXXX     6 XXX XXXXX  8 XXXXXX X   7 XXXXXXX    7 XXX XX  X  6  XXXXXXXX  8    53         4
  74     X      1            0            0            0      X  X  2         X  1    X X  X  3      X     1     8          
  75  X X  XXX  5 X  X   XX  4 X XX  XX   5    X       1    X X     2   XX  X X  4    X    X  2 X XXX   X  5    28          
  76 X  X  XXX  5 XXXXX XX   7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XX XX XXX  7    59         2
  77  XXX X     4    X   XX  3    XX   X  3   XX       2 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 X X   XX   4 XXX  XXXX  7    38          
  78   X  XX    3 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XX  XXXXX  7 X X XX     4 X   XXXX   5 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8    50         6
  79 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7  XXXXXX X  7   XXXXX X  6 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8    61         1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             S             CH            R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 511165422 2.0 512162111 1.0 513261211 1.0 511142211 1.0 435666563 6.0 446366463 5.0 546656465 6.0 246666626 6.0   28.0    3
  72 253212215 1.0 224423432 3.0 325413332 3.0 325413125 2.0 353414234 3.0 153412226 1.5 253212223 2.0 453212164 3.0   18.5    2
  73 334421544 4.0 331231525 2.0 254552543 4.0 233621642 3.0 521331346 2.0 522621314 1.5 111521314 1.0 111531212 1.0   18.5    1
  76 126656336 6.0 145616344 4.0 132324125 2.0 144366353 4.0 114155651 5.0 314545652 4.0 334445552 4.0 325445453 4.0   33.0    5
  78 445543663 5.0 456545656 6.0 446645654 5.0 456534536 5.0 266242415 4.0 265154545 6.0 465363646 5.0 564354545 5.0   41.0    6
  79 662334151 3.0 663354263 5.0 661136466 6.0 662255464 6.0 642523122 1.0 631233131 3.0 622134131 3.0 632123331 2.0   29.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria                     Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
H       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Pieczyrak Kamil, Kowalska Małgorzata             KIEPURA Sosnowiec                     105.5  3 132.5  4         1/   8
  54         2 Zawierucha Borys, Wieczorek Wiktoria             RYTM Żory                              95.3  0 116.3  1         2/   8
  57         3 Wojas Daniel, Ryk Klaudia                        KIEPURA Sosnowiec                      44.5  0  59.5  1         3/   8
  52         4 Wojciechowski Michał, Paroń Oliwia               FALLAWAY Opole                         87.0  2  96.0  2         4/   8
  50         5 Czarnik Kamil, Polewska Sandra                   FU AKCENT Będzin                       96.5  3 104.5  3         5/   8
  51         6 Kosek Marcin, Matyszok Adrianna                  FALLAWAY Opole                        129.5  3 136.5  3         6/   8
  55         7 Marek Krzysztof, Benisz Klaudia                  RONDO Rybnik                           22.0  0  28.0  0         7/   8
  53         8 Słociński Emanuel, Kudzielko Zuzanna             RYTM Żory                              32.0  0  37.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            S            CH           R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50  XXXXXXXX  8  X XXX XX  6 X XXXX XX  7 X XXXX XX  7 XXXXXXXX   8 XXX X  XX  6 XXX XX XX  7 XXX XX XX  7    56         5
  51 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8  XX  XXXX  6  XX  XXXX  6 X X X   X  4 X XX X XX  6   XX    X  3  XXXXXX X  7    48         6
  52 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XXXXX XXX  8 XX XX XX   6 X  XX X X  5    59         4
  53   X  X X   3     X XXX  4 X X X XX   5    XX X    3   X  X XX  4  X XXXXX   6   XXXXX X  6 X  XXXXXX  7    38          
  54 X  XXXXXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXX   XX  6    62         3
  55 XX  X XX   5 X X  XX X  5  X X       2 XX XX X    5 XX XXXX X  7     XXX    3 XX   XXXX  6  XXX XXX   6    39          
  56 XXXX   XX  6 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    65       1-2
  57 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7    65       1-2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             S             CH            R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 666644624 6.0 666615541 5.0 656645666 6.0 655544544 4.0 443544624 3.0 643643424 4.5 543633424 4.0 543523623 3.0   35.5    5
  51 434566446 4.0 554366664 6.0 543566443 5.0 543666465 6.0 656666436 6.0 556566536 6.0 655366636 6.0 655466456 6.0   45.0    6
  52 545335355 5.0 345554255 4.0 365433234 3.0 366455336 5.0 365335345 5.0 365325352 3.0 466445365 5.0 366355245 5.0   35.0    4
  54 353253262 3.0 212123326 2.0 222111311 1.0 232112223 2.0 222251153 2.0 232252245 2.0 334252253 3.0 232242334 2.0   17.0    2
  56 111122111 1.0 121242113 1.0 111252122 2.0 111231111 1.0 111112211 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    9.0    1
  57 222411533 2.0 433431432 3.0 434324555 4.0 424323652 3.0 534423562 4.0 424434663 4.5 222524542 2.0 424634562 4.0   26.5    3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria                     Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
H       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Szymczak Kamil, Kowalczyk Kinga                  ZORBA Mykanów                         260.0  6 285.0  7         1/   6
 105         2 Borecki Jan, Drożdż Patrycja                     IDEA Kraków                            22.3  0  41.3  1         2/   6
 103         3 Dawid Konrad, Hubicka Anna                       ZORBA Mykanów                         167.0  5 180.0  6         3/   6
 101         4 Pujanek Radosław, Omyła Wiktoria                 IMPULS Chorzów                         41.0  1  48.0  1         4/   6
 100         5 Paprocki Konrad, Malisz Justyna                  AKADEMIA TAŃCA Kluczbork               97.0  4 103.0  4         5/   6
 104         6 Pawlaczyk Michał, Słotwińska Adrianna            Centrum Tańca FIESTA K-Ko              32.0  0  37.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 100 243346355 5.0 433355335 4.0 443265352 5.0 433165231 2.0 433463244 4.0   20.0    5
 101 521415142 2.0 511416244 5.0 521516244 4.0 522513345 4.0 521214332 2.0   17.0    4
 102 112123626 1.0 122122423 1.0 112122621 1.0 211222514 1.0 112132413 1.0    5.0    1
 103 434532233 3.0 355533152 3.0 355433136 3.0 355436152 5.0 355326151 3.0   17.0    3
 104 656654564 6.0 646644566 6.0 636644565 6.0 646644466 6.0 646655566 6.0   30.0    6
 105 365261411 4.0 264261611 2.0 264351413 2.0 164351623 3.0 264541625 5.0   16.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria                     Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
H       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Pujanek Radosław, Omyła Wiktoria                 IMPULS Chorzów                         83.0  4 111.0  5         1/   9
 104         2 Pawlaczyk Michał, Słotwińska Adrianna            Centrum Tańca FIESTA K-Ko              39.0  0  61.0  1         2/   9
 109         3 Kierat Dariusz, Kazimierczak Paulina             ZORBA Mykanów                         190.0  3 206.0  4         3/   9
 111         4 Nowak Filip, Kapela Monika                       PLĄS Kraków                           138.0  3 148.0  3         4/   9
 106         5 Michalik Wojciech, Grzybek Paulina               RONDO Rybnik                           70.0  1  79.0  1         5/   9
 105         6 Borecki Jan, Drożdż Patrycja                     IDEA Kraków                             0.0  0   8.0  0         6/   9
 108         7 Szmulka Łukasz, Nagórska Marta                   ZORBA Mykanów                         115.0  0 122.0  0         7/   9
 107         8 Grzybek Jakub, Rek Karolina                      RONDO Rybnik                           84.0  0  90.0  0         8/   9
 110         9 Bella Cezary, Jurczyńska Izabela                 ZORBA Mykanów                          23.0  0  28.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       1-2
 104  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7  XXXXXXX   7  X XX XXX  6    36         4
 105 XXXXX  XX  7 XX XX  XX  6 XX X  XXX  6 XX XX  XX  6 XXXX   XX  6    31         5
 106 XX  X XX   5  XXXXXX    6  XXXX X    5  XXXX X    5 XXXXXXX X  8    29         6
 107   X  XX    3 X      X   2   X XX XX  5 X X  X XX  5 X X X  X   4    19          
 108    XXXX X  5   X X X X  4   X XX  X  4   X XXX X  5     XXX X  4    22          
 109 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42       1-2
 110 X       X  2   XX X     3 X      X   2 X       X  2      X     1    10          
 111 XXXX XXXX  8 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7    39         3
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 101 211324146 1.0 221414246 2.0 121212125 1.0 111414155 1.0 111212136 1.0    6.0    1
 104 622152355 3.0 613252352 3.0 643151253 2.0 633241241 3.0 632131252 2.0   13.0    2
 105 355665614 6.0 355665625 6.0 256665544 6.0 256665624 6.0 556666645 6.0   30.0    6
 106 164546261 5.0 162526161 1.0 562446362 5.0 462556463 5.0 263555363 5.0   21.0    5
 109 533411432 2.0 534331433 4.0 415533431 3.0 324323332 2.0 324443421 3.0   14.0    3
 111 446233523 4.0 446143514 5.0 334324616 4.0 545132516 4.0 445324514 4.0   21.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz                    Kraków               
A       Biały                     Janusz                    Kraków               
B       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
C       Lewandowski               Bernard                   Bolesławiec          
D       Nowak                     Maria                     Kraków               
E       Pisarska-Gubernat         Barbara                   Wrocław              
F       Ciok                      Włodzimierz               Łomianki             
G       Trzemżalska               Jolanta                   Gliwice              
H       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
I       Smoroń                    Stanisław                 Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Engler-Dudek              Dorota                    Jastrzębie Zdrój     
2       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3         1 Klecha Paweł, Kazimierczak Julia                 ZORBA Mykanów                          33.0  0  60.0  1         1/   8
   4         2 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                    RYTM Żory                             116.0  1 137.0  2         2/   8
   1         3 Kornafel Patryk, Wojciechowska Ewelina           ROCKSTEP Radom                          0.0  0  15.0  1         3/   8
   5         4 Nabiałczyk Bartosz, Jurek Marta                  ST DOBROWOLSCY Częstochow              33.5  0  42.5  0         4/   8
   6         5 Gryboś Bartosz, Gwóźdź Paulina                   KIEPURA Sosnowiec                      12.0  0  20.0  0         5/   8
   8         6 Redlecki Fryderyk, Mencner Laura                 RYTM Żory                              27.0  0  34.0  0         6/   8
   7         7 Dziędziel Miłosz, Żłobecka Aleksandra            KLIMAT-DANCE Skarżysko-K.             128.0  4 134.0  4         7/   8
   2         8 Postawa Patryk, Skotalczyk Amanda                PIONIER Kłobuck                        11.0  0  16.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q            S            CH           R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    XXXXXX  6 X XXXX XX  7 X XXXXXXX  8 X XXX  XX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8  XXXX XX   6 XX XXXXXX  8    56         4
   2 XXXX  X    5 XXXXX XXX  8  XX  X XX  5  X  XXX X  5 XX XXX  X  6  X X X X   4 X   XX X   4 X   XXXX   5    42          
   3 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 X XXXX XX  7    64         1
   4 XXXX XXX   7 XX   XX X  5 X  XXXX X  6 X  XXXXX   6 X  XX XXX  6 X  XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    54         6
   5 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XX   X    3 XXXXX X    6 XXXXX X X  7 XXXXX   X  6    55         5
   6 XXXXXX XX  8 XXXX XXX   7 XXX  XXX   6 XXXX XXXX  8 XXXX X XX  7 XXX X  XX  6 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7    57         3
   7     X   X  2   X X   X  3  XXXX XX   6  XX    XX  4 XXXXXXXX   8  XX XXXXX  7  XXXXX XX  7  XX XXX X  6    43          
   8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XX X X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXX XX X  7  XXX XXX   6    61         2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q             S             CH            R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 536225155 6.0 445116155 5.0 325163232 2.0 424235252 3.0 325423114 3.0 236523135 3.0 536523136 3.0 436233112 3.0   28.0    3
   3 121541231 1.0 121533331 2.0 432432341 3.0 232312331 2.0 211331253 1.0 312231251 2.0 311331455 2.0 211521456 1.0   14.0    1
   4 245312642 3.0 334424666 4.0 556626664 6.0 546556666 6.0 144212326 2.0 124112516 1.0 424112324 1.0 322312533 2.0   25.0    2
   5 613136416 2.0 616245514 6.0 114214413 1.0 115124513 1.0 552145442 4.0 655346463 6.0 655246561 6.0 554146264 5.0   31.0    4
   6 362663523 4.0 252652422 1.0 261541525 4.0 361441424 4.0 666666661 6.0 563654622 5.0 263655612 5.0 163455621 4.0   33.0    5
   8 454454364 5.0 563361243 3.0 643355156 5.0 653663145 5.0 433554535 5.0 441465344 4.0 142464243 4.0 645664345 6.0   37.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek