Ogónopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O PUCHAR ZIEMI STRZELIŃSKIEJ

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogónopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
O PUCHAR ZIEMI STRZELIŃSKIEJ
Strzelin, 17.03.2012r.
Organizator: Stow. Dobroczynności im.Matki Teresy z Kalkuty, ST K.Majewskiego
Prowadzenie: Andrzej Bieniek
Muzyka: Studio Tańca Krzysztofa Majewskiego
Obsługa medyczna: Ewa Muszyńska
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, G, Kombinacja 5T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, H, Kombinacja 4T
12-13, G, Kombinacja 5T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, A, Latin
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 A+S Częstochowa              4
   2 AKADEMIA TAŃCA Kluczbork     5
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      2
   4 AKTAN Wrocław                1
   5 ATHINA Oława                 3
   6 CANTINERO Tomaszów Maz.      1
   7 CIEŚLAK Jelenia Góra         1
   8 CORDEX Wałbrzych             2
   9 DANCE CENTER Kluczbork       1
  10 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  11 DREAM Poznań                 2
  12 FALLAWAY Opole               2
  13 FINEZJA Poznań               3
  14 GEMAR Wrocław                3
  15 GRACJA Zielona Góra          2
  16 HAVANA Wałbrzych             1
  17 IGLICA Wrocław               8
  18 IMPULS Chorzów               1
  19 IMPULS Świdnica              3
  20 INESS Wrocław                2
  21 ISKRA Wrocław                1
  22 Jeleniogórska Akademia Ta    1
  23 KIEPURA Sosnowiec            1
  24 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G    5
  25 LETS DANCE Gliwice           1
  26 LEW Legnica                  1
  27 MULTIDANCE Mysłowice         1
  28 OLIMP Wrocław                6
  29 PARADIS Kłodzko              1
  30 PM Lubin                     3
  31 PROFESSIONAL DANCE Głogoc    1
  32 RUDAN Nowa Ruda              1
  33 S.T. SZOK Gliwice            3
  34 SPIN Rawicz                  6
  35 ST JABCZYŃSKA Wrocław       11
  36 ST Krzysztof MAJEWSKI Wro   11
  37 ST NOVOMEX Opole             3
  38 ST SZAFIR Olesno             5
  39 STACCATO Bystrzyca Kłodzk    4
  40 STARDANCE Wrocław            2
  41 STEP UP Głogów               1
  42 STYL Żary                    2
  43 TABOR Jelenia Góra           1
  44 TANGO-STYL Wrocław           4
  45 WEGA Lwówek Śl.              2
  46 ZORBA Mykanów                1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogónopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   O PUCHAR ZIEMI STRZELIŃSKIEJ
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Strzelin, 17.03.2012r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  47 Dziwis Piotr, Dziwis Agnieszka                     ST SZAFIR Olesno                          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
 109 Kucharski Piotr, Charów Dorota                     HAVANA Wałbrzych                          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  20 Boja Tomasz, Forma Oliwia                          S.T. SZOK Gliwice                         
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 A w stylu: Latin
  35 Andrzejewski Kamil, Kopystecka Julia               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                   
Otrzymuje klasę: S w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Kycia Jakub, Knychas Zuzanna                     ST Krzysztof MAJEWSKI Wro               0.0  0  14.0  0         1/  10
   1         1 Bigos Bartosz, Zagórska Małgorzata               A+S Częstochowa                        47.0  1  60.0  1         1/  10
   7         1 Kłosek Jakub, Grabowska Matylda                  A+S Częstochowa                        56.0  1  68.0  1         1/  10
   9         2 Pawłów Michal, Wdowiak Lena                      PARADIS Kłodzko                         6.0  0  17.0  0         2/  10
  10         2 Syguda Maciej, Rorat Zuzanna                     A+S Częstochowa                        20.0  0  30.0  0         2/  10
   8         2 Parasiewicz Michał, Maćkiewicz Oliwia            STACCATO Bystrzyca Kłodzk               0.0  0   9.0  0         2/  10
   2         3 Budny Hubert, Ryba Paulina                       ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              10.0  1  18.0  1         3/  10
   3         3 Kaziemko Dominik, Kownacka Marta                 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G               6.0  0  13.0  0         3/  10
   5         3 Kubik Tobiasz, Koj Martyna                       AKADEMIA TAŃCA Kluczbork                0.0  0   6.0  0         3/  10
   4         3 Kubasik Szymon, Żelazko Zuzanna                  STACCATO Bystrzyca Kłodzk               0.0  0   5.0  0         3/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
C       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Krupa Mateusz, Sroka Paulina                     PM Lubin                               52.0  2  77.0  3         1/   6
  15         2 Kalynowycz Dmytro, Kalynowycz Kateryna           MULTIDANCE Mysłowice                   83.0  0 102.0  1         2/   6
  17         3 Nowicki Wiktor, Czarnobaj Natalia                IMPULS Chorzów                         80.0  2  93.0  3         3/   6
  18         4 Pustelnik Przemysław, Niepsujewicz Oliwia        ATHINA Oława                          114.0  2 121.0  2         4/   6
  19         5 Szelecheda Dominik, Domańska Łucja               TABOR Jelenia Góra                    153.0  2 159.0  2         5/   6
  20         6 Wierzbicki Michał, Kosior Aleksandra             CORDEX Wałbrzych                       20.0  0  25.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  15 35252 3.0 35331 3.0 24431 3.0 14211 1.0 12113 1.0 11111 1.0   12.0    2
  16 21113 1.0 12122 1.0 12112 1.0 33134 3.0 34224 4.0 22224 2.0   12.0    1
  17 52335 4.0 54244 4.0 31225 2.0 22325 2.0 21441 2.0 43332 3.0   17.0    3
  18 13421 2.0 21413 2.0 46364 5.0 41442 4.0 43332 3.0 34443 4.0   20.0    4
  19 44564 5.0 43555 5.0 53543 4.0 55556 5.0 56556 5.0 55556 5.0   29.0    5
  20 66646 6.0 66666 6.0 65656 6.0 66663 6.0 65665 6.0 66665 6.0   36.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Polok Ksawery, Baryliszyn Maria                  FALLAWAY Opole                         34.0  1  59.0  2         1/   6
  28         2 Nowicki Piotr, Korczyńska Natalia                PM Lubin                               51.0  0  70.0  1         2/   6
  26         3 Kakakis Nikodem, Najda Weronika                  IGLICA Wrocław                         54.0  0  67.0  1         3/   6
  25         4 Grzeszczuk Maciej, Gromada Aleksandra            CORDEX Wałbrzych                      172.0  1 179.0  1         4/   6
  27         5 Kosek Marcin, Matyszok Adrianna                  FALLAWAY Opole                         43.5  1  49.5  1         5/   6
  29         6 Polański Bartosz, Żelazko Maja                   STACCATO Bystrzyca Kłodzk               0.0      0.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 34252 4.0 32253 3.0 23453 3.0 23353 3.0 33336 4.0 44346 4.0 43444 4.0 31345 4.0   29.0    4
  26 11533 2.0 24525 4.0 34625 4.0 34424 4.0 22411 1.0 31411 1.0 31211 1.0 22522 2.0   19.0    3
  27 56445 5.0 66444 5.0 56346 5.0 56545 5.0 66545 6.0 65534 5.0 65636 6.0 66436 6.0   43.0    5
  28 42121 1.0 41131 1.0 42132 2.0 41132 2.0 51223 3.0 23223 3.0 22122 2.0 44213 3.0   17.0    2
  29 65666 6.0 55666 6.0 65564 6.0 65666 6.0 45654 5.0 56665 6.0 56565 5.0 55664 5.0   45.0    6
  30 23314 3.0 13312 2.0 11211 1.0 12211 1.0 14162 2.0 12152 2.0 14353 3.0 13151 1.0   15.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Spychalski Mateusz, Karpińska Natalia            IGLICA Wrocław                          0.0  0  22.0  0         1/   3
  35         2 Barański Michał, Koziczak Agnieszka              ST JABCZYŃSKA Wrocław                  61.0  0  77.0  0         2/   3
  36         3 Gil Filip, Matysiak Adrianna                     SPIN Rawicz                             7.0  0  17.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 3131321 2.0 3232322 2.0 2232321 2.0 3231322 2.0 3231322 3.0   11.0    2
  36 2323233 3.0 2323233 3.0 3323233 3.0 2323233 3.0 2312133 2.0   14.0    3
  39 1212112 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1112111 1.0 1123211 1.0    5.0    1
                                                        R        
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Sawicki Jakub, Roszko Magdalena                  TANGO-STYL Wrocław                     60.0  4  84.0  5         1/   5
  35         2 Barański Michał, Koziczak Agnieszka              ST JABCZYŃSKA Wrocław                  74.0  1  92.0  2         2/   5
  36         3 Gil Filip, Matysiak Adrianna                     SPIN Rawicz                            13.0  1  25.0  2         3/   5
  37         4 Lepianka Mateusz, Kiełbik Natalia                TANGO-STYL Wrocław                     42.0  0  48.0  0         4/   5
  39         5 Spychalski Mateusz, Karpińska Natalia            IGLICA Wrocław                          0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 4311351 3.0 4341421 4.0 2111421 1.0 4122441 2.0 4211431 1.0   11.0    2
  36 1432132 1.5 2423143 2.0 1433134 3.0 2434134 4.0 2433144 4.0   14.5    3
  37 2244423 4.0 1212312 1.0 3342342 4.0 1341323 3.0 1342223 3.0   15.0    4
  38 3123214 1.5 3134234 3.0 4224213 2.0 3213212 1.0 3124312 2.0    9.5    1
  39 5555545 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0 5555555 5.0   25.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Dziwis Piotr, Dziwis Agnieszka                   ST SZAFIR Olesno                      163.0  2 188.0  3         1/   6
  49         2 Jędrzejewski Mateusz, Sadowska Magdalena         CIEŚLAK Jelenia Góra                  152.0  1 171.0  2         2/   6
  51         3 Łopatyński Maciej, Przeworska Klaudia            STACCATO Bystrzyca Kłodzk             126.0  0 139.0  1         3/   6
  48         4 Glapiński Łukasz, Jabłońska Katarzyna            ISKRA Wrocław                          64.0  1  71.0  1         4/   6
  45         5 Bernaś Bartosz, Eck Klaudia                      WEGA Lwówek Śl.                        65.5  1  71.5  1         5/   6
  50         6 Kycia Mateusz, Knopik Kinga                      ST Krzysztof MAJEWSKI Wro               5.0  0  10.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  45 64335 5.0 23324 2.0 24315 3.0 24342 2.5 56465 6.0 64466 6.0 52545 5.0 51445 4.0   33.5    5
  47 11111 1.0 11131 1.0 11123 1.0 11111 1.0 41511 1.0 12532 2.0 13423 2.0 33514 2.0   11.0    1
  48 33553 3.0 62462 4.0 32542 4.0 63423 4.0 65353 5.0 55343 4.0 64352 4.0 64352 5.0   33.0    4
  49 22422 2.0 54513 3.0 53231 2.0 42234 2.5 22134 3.0 21111 1.0 21111 1.0 12121 1.0   15.5    2
  50 55666 6.0 46656 6.0 46666 6.0 36656 6.0 33646 4.0 33655 5.0 46666 6.0 26666 6.0   45.0    6
  51 46244 4.0 35245 5.0 65454 5.0 55565 5.0 14222 2.0 46224 3.0 35234 3.0 45233 3.0   30.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Kombinacja 4T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Englert Adam, Kuligowska Magdalena               SPIN Rawicz                             0.0  0  20.0  1         1/   8
  59         1 Madaliński Piotr, Szalecka Hanna                 IMPULS Świdnica                       120.0  7 140.0  8         1/   8
  61         1 Pawnuk Tomasz, Muszyńska Aleksandra              ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              70.0  2  90.0  3         1/   8
  62         1 Poliwka Julian, Siedlecka-Mizia Emilia           PM Lubin                               90.0  5 110.0  6         1/   8
  63         1 Zalewski Jan, Timmermans Magdalena               ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              20.0  2  40.0  3         1/   8

  55         2 Białkowski Denis, Głowa Aleksandra               ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              40.0  2  50.0  3         2/   8
  56         2 Czuchraj Aleksander, Czajka Nikola               RUDAN Nowa Ruda                        50.0  3  60.0  4         2/   8
  58         2 Kamiński Mikołaj, Pietrzak Maria                 ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              10.0  1  20.0  2         2/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Sobociński Jakub, Arcimowicz Adriana             TANGO-STYL Wrocław                      6.0  0  19.0  0         1/   9
  71         1 Konieczek Piotr, Łakomska Nikola                 ST JABCZYŃSKA Wrocław                  91.0  1 103.0  1         1/   9
  70         1 Andrzejewski Jan, Krajewska Alicja               KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              20.0  1  31.0  1         1/   9
  76         2 Sobania Andreas, Bartosiewicz Kinga              DANCE CENTER Kluczbork                 66.0  2  76.0  2         2/   9
  74         2 Pawlak Damian, Kowalska Wiktoria                 SPIN Rawicz                            13.0  1  22.0  1         2/   9
  73         2 Osiecki Jonasz, Wybierała Julia                  SPIN Rawicz                            10.0  1  18.0  1         2/   9
  75         3 Peszko Patryk, Kowalska Barbara                  IMPULS Świdnica                         7.0  0  14.0  0         3/   9
  72         3 Kowalski Michał, Michielewicz Liwia              IMPULS Świdnica                        21.0  0  27.0  0         3/   9
  78         3 Szyjka Maciej, Marciniak Izabela                 SPIN Rawicz                            10.0  1  15.0  1         3/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Kuliberda Karol, Gajdzińska Dominika             AKADEMIA TAŃCA Kluczbork                0.0  0   9.0  0         1/   5
  87         1 Klich Mateusz, Zaklińska Joanna                  AKADEMIA TAŃCA Kluczbork                0.0  0   8.0  0         1/   5
  89         1 Zagórski Jan, Ciupińska Kinga                    A+S Częstochowa                         0.0  0   7.0  0         1/   5
  86         2 Jankowski Patryk, Oleszek Zuzanna                ST Krzysztof MAJEWSKI Wro               7.0  0  13.0  0         2/   5
  85         2 Dembiński Michał, Białowąs Karolina              ST Krzysztof MAJEWSKI Wro               5.0  0  10.0  0         2/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
C       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Grzelak Karol, Hałycz Klaudia                    TANGO-STYL Wrocław                    117.0  4 141.0  5         1/   5
  97         2 Magierowicz Mateusz, Mycek Aleksandra            IGLICA Wrocław                         42.0  1  60.0  2         2/   5
 100         3 Zadykowicz Konrad, Nowicka Oliwia                WEGA Lwówek Śl.                        99.5  2 111.5  3         3/   5
  99         4 Stański Mateusz, Lubowicka Nikola                S.T. SZOK Gliwice                      13.0  1  19.0  1         4/   5
  98         5 Smędzik Marek, Zdon Ewa                          AKTAN Wrocław                          57.0  0  62.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  95 21511 1.0 21522 2.0 11421 1.0 11311 1.0 11112 1.0 21312 2.0 21322 2.0 21222 2.0   12.0    1
  97 45333 4.0 15411 1.0 35512 3.0 35532 3.0 32331 2.0 13121 1.0 12111 1.0 12111 1.0   16.0    2
  98 53255 5.0 54255 5.0 24233 2.0 24245 5.0 55255 5.0 55255 5.0 44244 4.0 55555 5.0   36.0    5
  99 14142 2.0 32143 3.0 52145 5.0 52153 2.0 44544 4.0 32544 4.0 55555 5.0 33444 4.0   29.0    4
 100 32424 3.0 43334 4.0 43354 4.0 43424 4.0 23423 3.0 44433 3.0 33433 3.0 44333 3.0   27.0    3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
B       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 Kucharski Piotr, Charów Dorota                   HAVANA Wałbrzych                      262.5  4 290.5  5         1/   9
 107         2 Dudziak Jakub, Fijołek Agnieszka                 ST JABCZYŃSKA Wrocław                  94.0  1 116.0  2         2/   9
 106         3 Drozd Jakub, Żmuda Aleksandra                    ATHINA Oława                          177.0  4 193.0  5         3/   9
 105         4 Brzeski Andrzej, Tymiak Andżelika                IGLICA Wrocław                         85.0  3  95.0  3         4/   9
 113         5 Ludwiczak Hubert, Bujak Magdalena                KURZAKiZAMORSKI Jelenia G             123.0  1 132.0  1         5/   9
 114         6 Pruchnik Przemysław, Pruchnik Dominika           INESS Wrocław                          11.0  0  19.0  0         6/   9
 104         7 Malec Dawid, Piasecka Ewa                        INESS Wrocław                           0.0  0   7.0  0         7/   9
 110         8 Kuczyński Jarosław, Machelska Małgorzata         ST NOVOMEX Opole                       26.0  0  32.0  0         8/   9
 108         9 Grzelak Krzysztof, Śliwiak Ewa                   LEW Legnica                            20.0  0  25.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
 104        0    X   1    X   1 X   X  2        0 X  X   2 XX X   3 XXrXX  4    13          
 105 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXX   4    36       3-4
 106 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XX XX  4  XXXX  4  XXXX  4    36       3-4
 107 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X X X  3 X X    2    35         5
 108 X  X   2        0 X      1    X   1     X  1    X   1        0     X  1     7          
 109 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38         1
 110     X  1 X   X  2     X  1     X  1   XX   2   X    1   X X  2    X   1    11          
 113 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4    37         2
 114  XX X  3  XX    2  XXXX  4  XXX   3 XXXX   4  XX X  3 XX X   3 XXXXX  5    27         6
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
 105 43354 4.0 43253 4.0 31133 2.0 41234 3.0 33432 2.0 24535 4.0 23533 2.0 34532 3.5   24.5    4
 106 51213 2.0 51112 1.0 53312 3.0 53412 4.0 62645 6.0 62442 2.0 54224 3.0 53423 3.5   24.5    3
 107 12121 1.0 22344 3.0 12251 1.0 12143 1.0 46253 3.0 46361 3.0 46356 6.0 46364 5.0   23.0    2
 109 24432 3.0 14431 2.0 44425 4.0 24321 2.0 11111 1.0 11113 1.0 11115 1.0 11111 1.0   15.0    1
 113 35645 5.0 35626 5.0 25544 5.0 35555 5.0 55524 5.0 35624 5.0 35641 4.0 65645 6.0   40.0    5
 114 66566 6.0 66565 6.0 66666 6.0 66666 6.0 24366 4.0 53256 6.0 62462 5.0 22256 2.0   41.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Lejkowski Szymon, Kosiorek Paulina               CANTINERO Tomaszów Maz.               240.0  0 268.0  1         1/   9
 122         2 Chrzan Adrian, Kimliczko Marta                   ST JABCZYŃSKA Wrocław                 112.0  2 134.0  3         2/   9
 121         3 Biazik Michał, Rzetelska Agata                   STYL Żary                             218.0  3 234.0  4         3/   9
 130         4 Stodulski Szymon, Celmer Beata                   LETS DANCE Gliwice                     80.3  0  90.3  0         4/   9
 120         5 Bawor Filip, Klytta Malwina                      ZORBA Mykanów                         437.8  3 446.8  3         5/   9
 123         6 Danielewicz Mikołaj, Waliszak Julia              DREAM Poznań                           97.0  1 105.0  1         6/   9
 127         7 Kinder Maciej, Podolińska Aleksandra             AKADEMIA TAŃCA Kluczbork              141.0  5 148.0  5         7/   9
 124         8 Halupczok Krzysztof, Stolarczyk Bożena           ST NOVOMEX Opole                      147.0  3 153.0  3         8/   9
 126         9 Kasza Kacper, Koszarska Gabriela                 Jeleniogórska Akademia Ta             116.0  0 121.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 120  XXX     3 XXXXXX   6 XX XX X  5 XX XXX   5 XXXX XX  6    25         5
 121 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXX  X  5  XXXX X  5  XXXXXX  6    28         4
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    34         1
 123 X    XX  3 X XXX X  5  XX XX   4   XX XX  4 X X XXX  5    21         6
 124  X  XX   3      XX  2   XXXX   4 X X  X   3 X  XX    3    15          
 126   X X    2          0          0     X    1          0     3          
 127 XX XX X  5 XX   X   3 XX   XX  4 XXX X X  5 XX  X    3    20          
 128 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6    33         2
 130 X XXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 1266656 6.0 1156626 5.0 1245626 4.0 2266626 6.0 1266524 5.0   26.0    5
 121 6432335 3.0 4332443 3.0 4332433 2.0 6332355 3.0 4332236 3.0   14.0    3
 122 3153123 2.0 3263152 2.0 3163154 3.0 3153142 2.0 2153153 2.0   11.0    2
 123 4645462 5.0 6645364 6.0 5654362 6.0 5644461 5.0 6644465 6.0   28.0    6
 128 2311511 1.0 2421511 1.0 2421511 1.0 1521513 1.0 3521612 1.0    5.0    1
 130 5524244 4.0 5514235 4.0 6516245 5.0 4415234 4.0 5415341 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Chrzan Adrian, Kimliczko Marta                   ST JABCZYŃSKA Wrocław                 213.0  4 241.0  5         1/   9
 136         2 Myszak Łukasz, Wiatr Kamila                      OLIMP Wrocław                         291.0  3 313.0  4         2/   9
 134         3 Liebenthal Paweł, Borek Wioletta                 OLIMP Wrocław                         114.0  0 130.0  1         3/   9
 137         4 Ozner Aurelio, Kochańska Malwina                 KIEPURA Sosnowiec                     222.0  5 232.0  5         4/   9
 132         5 Dziok Szymon, Pelec Maja                         GRACJA Zielona Góra                   131.0  0 140.0  0         5/   9
 131         6 Zbrzeźny Kamil, Krakowska Kornelia               KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              23.0  1  31.0  1         6/   9
 133         7 Gzowski Dominik, Szmagierewska Maja              DANCE TEAM Dobrzeń Wielki              44.0  0  51.0  0         7/   9
 127         8 Kinder Maciej, Podolińska Aleksandra             AKADEMIA TAŃCA Kluczbork                0.0  0   6.0  0         8/   9
 123         9 Danielewicz Mikołaj, Waliszak Julia              DREAM Poznań                           77.0  0  82.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 122 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 123   X      1          0   X  X   2          0 X     X  2     5          
 127 XXXX XX  6 X        1          0      X   1          0     8          
 131 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XX    4  X X     2  X X     2    19         6
 132  XX XX   4  XXXX X  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6   XXXXX  5    26         5
 133      X   1   X  X   2 X X  XX  4 X X XXX  5 XXX XXX  6    18          
 134 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    32         4
 136 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 137 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 2221121 1.0 2111211 1.0 3111121 1.0 2211111 1.0 2211111 1.0    5.0    1
 131 6366666 6.0 5465666 6.0 5366566 6.0 6364666 6.0 6465666 6.0   30.0    6
 132 5515553 5.0 6526553 5.0 6524643 5.0 5436532 5.0 4526435 4.5   24.5    5
 134 1433335 3.0 1332324 2.0 2442355 4.0 3522255 3.0 3332244 3.0   15.0    3
 136 3142412 2.0 3243435 3.0 1253414 2.0 1153424 2.0 1153523 2.0   11.0    2
 137 4654244 4.0 4654142 4.0 4635232 3.0 4645343 4.0 5644352 4.5   19.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
E       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Chlebny Adrian, Zamorska Natalia                 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G               0.0  0   6.0  0         1/   2
   2         1 Matuszewski Kacper, Maćkała Emilia               ST Krzysztof MAJEWSKI Wro               0.0  0   5.0  0         1/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
D       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
E       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Knopik Karol, Maćkała Paulina                    ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              12.0  0  19.0  0         1/   3
   5         1 Bolek Michał, Mykicka Aleksandra                 GEMAR Wrocław                          17.0  0  23.0  0         1/   3
   7         1 Krzyś Konrad, Bilińska Aleksandra                GEMAR Wrocław                          20.0  1  25.0  1         1/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Cachro Mateusz, Fus Aleksandra                   PROFESSIONAL DANCE Głogoc              43.0  0  71.0  1         1/   9
  28         2 Wolny Patryk, Wolna Patrycja                     IGLICA Wrocław                        138.0  1 160.0  2         2/   9
  21         3 Bułynko Jakub, Romanowska Monika                 ST JABCZYŃSKA Wrocław                 176.0  3 192.0  4         3/   9
  31         4 Łazuga Krzysztof, Głód Anna                      ST JABCZYŃSKA Wrocław                 110.0  0 120.0  0         4/   9
  23         5 Karpiński Marcin, Jaruszowiec Patrycja           ST SZAFIR Olesno                      111.0  0 120.0  0         5/   9
  30         6 Dziok Szymon, Pelec Maja                         GRACJA Zielona Góra                   231.0  0 239.0  0         6/   9
  20         7 Boja Tomasz, Forma Oliwia                        S.T. SZOK Gliwice                     203.0  0 210.0  0         7/   9
  22         8 Dorsz Rafał, Kałużna Magdalena                   FINEZJA Poznań                        124.0  0 130.0  0         8/   9
  24         9 Klimont Paweł, Mensing Anna                      ST SZAFIR Olesno                       31.0  0  36.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20    X XX  3  X  XXX  4 XX  XXX  5  XXXX X  5 XX X  X  4    21          
  21 XXXX     4 XXXX     4 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXX X   5    24       4-5
  22  Xr XXX  4 XX X X   4 XX       2 XXX X    4  XX XX   4    18          
  23 X XXXX   5 X XXXXX  6   XXXXX  5 X  XX X  4 X  XX X  4    24       4-5
  24     X    1          0       X  1      XX  2     XXX  3     7          
  28 XXXX  X  5  XXXX X  5  XXX XX  5  XrX X   3  XXXrX   4    22         6
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  30 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X XXXX   5 X X XXX  5 X X X X  4    26         3
  31 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 1362556 6.0 1262666 6.0 1262642 2.0 1253652 2.0 1242626 2.0   18.0    3
  23 5646322 3.0 6646322 4.0 5436353 4.5 4436323 3.0 4556332 5.0   19.5    5
  28 4234665 4.0 4324534 2.0 3324564 3.0 3324566 4.0 2324555 4.0   17.0    2
  29 2111111 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 2111111 1.0 3111111 1.0    5.0    1
  30 6555243 5.0 5555253 5.0 6645235 6.0 6645244 5.0 6635263 6.0   27.0    6
  31 3423434 2.0 3433445 3.0 4553426 4.5 5562435 6.0 5463444 3.0   18.5    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Boja Tomasz, Forma Oliwia                        S.T. SZOK Gliwice                     313.0  5 341.0  6         1/   9
  21         2 Bułynko Jakub, Romanowska Monika                 ST JABCZYŃSKA Wrocław                 143.0  2 165.0  3         2/   9
  23         3 Karpiński Marcin, Jaruszowiec Patrycja           ST SZAFIR Olesno                      187.0  1 203.0  2         3/   9
  25         4 Przybylak Sebastian, Kupczyk Wiktoria            OLIMP Wrocław                           0.0  0  10.0  0         4/   9
  26         5 Stanasiuk Rafał, Ozga Natalia                    ATHINA Oława                           76.0  0  85.0  0         5/   9
  28         6 Wolny Patryk, Wolna Patrycja                     IGLICA Wrocław                        200.0  1 208.0  1         6/   9
  27         7 Tomaszewski Paweł, Stępień Sandra                STEP UP Głogów                        200.0  1 207.0  1         7/   9
  24         8 Klimont Paweł, Mensing Anna                      ST SZAFIR Olesno                       27.0  0  33.0  0         8/   9
  22         9 Dorsz Rafał, Kałużna Magdalena                   FINEZJA Poznań                        158.0  3 163.0  3         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  20 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6    33       1-2
  21 XX XX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XX    4    28         5
  22          0      XX  2          0          0      X   1     3          
  23 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
  24          0 X   X    2          0    XX    2     X X  2     6          
  25 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    31         3
  26 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XX XX   4 XXXXXX   6    29         4
  27 XXXX X   5 XX   XX  4  X   XX  3 XX   XX  4 XXX   X  4    20          
  28  XXXXXX  6 X XXX    4 X XXX X  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5    27         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  20 1521212 1.0 1523212 1.0 1221312 1.0 1411312 1.0 1511311 1.0    5.0    1
  21 3362364 3.0 2361345 2.0 2362244 3.0 2262223 2.0 3262244 3.0   13.0    2
  23 4456153 5.0 3256163 3.0 3156153 2.0 3136144 3.0 2136123 2.0   15.0    3
  25 5245541 4.0 5445531 5.0 5534461 4.0 4544431 4.0 4444452 4.0   21.0    4
  26 2133426 2.0 4134426 4.0 4445536 5.0 6355565 5.0 6355536 5.0   21.0    5
  28 6614635 6.0 6612654 6.0 6613625 6.0 5623656 6.0 5623665 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Andrzejewski Kamil, Kopystecka Julia             AKADEMIA TAŃCA Warszawa               233.0  9 259.0 10         1/   7
  38         2 Głowacki Łukasz, Barczyńska Kamila               FINEZJA Poznań                        162.0  4 182.0  5         2/   7
  40         3 Niedzielski Tomasz, Zięta Wiktoria               IGLICA Wrocław                         71.0  2  85.0  3         3/   7
  37         4 Domański Bartłomiej, Grzegorczyk Marta           AKADEMIA TAŃCA Warszawa                69.8  0  77.8  0         4/   7
  36         5 Cichowski Łukasz, Chruszcz Magdalena             ST JABCZYŃSKA Wrocław                 127.0  0 134.0  0         5/   7
  39         6 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                STARDANCE Wrocław                      70.0  0  76.0  0         6/   7
  41         7 Więckowski Rafał, Stępień Katarzyna              ST NOVOMEX Opole                      339.0  8 344.0  8         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  35 5121112 1.0 5121111 1.0 5111113 1.0 6122121 1.0 6122112 1.0    5.0    1
  36 6553373 4.0 7553563 5.0 7663365 7.0 7463374 4.0 5433274 4.0   24.0    5
  37 4445667 5.0 4234656 4.0 1244746 4.0 1231546 2.0 1344555 5.0   20.0    4
  38 2312421 2.0 3412372 2.0 6422451 3.0 4714453 3.0 3511631 2.0   12.0    2
  39 3736746 6.0 2646727 6.0 2556637 6.0 3556737 7.0 4656746 6.0   31.0    6
  40 1274535 3.0 1375235 3.0 3375522 2.0 2375615 5.0 2275423 3.0   16.0    3
  41 7667254 7.0 6767444 7.0 4737274 5.0 5647262 6.0 7767367 7.0   32.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
A       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
B       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
C       Grzybek                   Sławomir        I         Częstochowa          
D       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
E       Krupiński                 Tadeusz         I         Kraków               
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Bytom                
G       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Szwaja                    Jerzy           I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Lipecki Mateusz, Kwit Oliwia                     OLIMP Wrocław                           0.0  0  26.0  1         1/   7
  47         2 Smutnicki Tomasz, Czech Paulina                  GEMAR Wrocław                         259.9  2 279.9  3         2/   7
  44         3 Krzywobłocki Michał, Danel Katarzyna             OLIMP Wrocław                         309.0  6 323.0  7         3/   7
  43         4 Keller Mateusz, Szkudłapska Jagoda               OLIMP Wrocław                          97.0  2 105.0  2         4/   7
  42         5 Biazik Michał, Rzetelska Agata                   STYL Żary                              65.0  0  72.0  0         5/   7
  46         6 Maziak Szczepan, Ziółkowska Joanna               ST JABCZYŃSKA Wrocław                   0.0  0   6.0  0         6/   7
  39         7 Kusztal Oskar, Kucharska Weronika                STARDANCE Wrocław                      80.0  0  85.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  39 6776767 7.0 6675777 7.0 6776757 7.0 6775754 7.0 5776766 7.0   35.0    7
  42 2615546 5.0 2524456 4.0 4445445 5.0 2436545 5.0 2625537 5.0   24.0    5
  43 5534125 4.0 4746135 5.0 3624114 3.0 4623217 4.0 6434215 4.0   20.0    4
  44 4242233 3.0 5331224 3.0 5351336 4.0 5241333 3.0 4341344 3.0   16.0    3
  45 3127412 1.0 3117511 1.0 2117522 1.0 3117422 2.0 3217422 2.0    7.0    1
  46 7463654 6.0 7463643 6.0 7533673 6.0 7564676 6.0 7563673 6.0   30.0    6
  47 1351371 2.0 1252362 2.0 1262261 2.0 1352161 1.0 1152151 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek